Wijkvereniging Oud Voorburg

Wijkvereniging Oud Voorburg aanwezig op het 20e Cultureel Zomerfestival

Zaterdag 31 augustus 2019 begroeten we graag leden en wijkbewoners in onze stand nr. 24 tegenover bakker Klink op het Julianaplein te Voorburg. Wij lichten daar graag toe hoe wij ons inspannen om de wijk voor jong en oud aantrekkelijk te houden en welke onderwerpen op onze agenda staan. Misschien bent u al lid en wilt u nader met ons kennismaken. Of nog geen lid en wilt u zich nader oriënteren. Wij zien u graag bij onze kraam.

 

De wijkvereniging geeft in de kraam tevens de Actie Steenbreek de gelegenheid om de bewoners van onze gemeente te informeren over het belang van vergroening, Wij ondersteunen de activiteiten van Steenbreek van harte.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *