Wijkvereniging Oud Voorburg

Schets je tuin 22 maart 2018

Op uitnodiging van de gemeente, in het kader de Operatie Steenbreek, hebben 20 deelnemers een middag en een avond in de kantine van Tuinenpark De Groene Zoom, onder leiding van Madelon Oostwoud een nieuw ontwerp voor hun tuin geschetst. Meer ruimte voor gezond en sfeervol groen. Met aandacht voor eetbare planten. Aandacht voor het zelf opzetten van een composthoop. De 2,5 uur vlogen voorbij. Zie voor meer info Madelon en visie op tuinieren het artikel over de aankondiging van de workshop.

Het Tuinenpark was trouwens een inspirerende locatie voor zo’n workshop. Volgens goed kantine gebruik was er lekkere koffie en thee en fris met zelf gebakken Turkse appelcake.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *