Wijkvereniging Oud Voorburg

Avondspitssluiting Sluis Leidschendam voor recreatievaart definitief

De provincie Zuid Holland heeft ons geïnformeerd dat de avondspitssluiting van de sluis in Leidschendam met ingang van 23 mei definitief is geworden. De spitssluiting geldt van 16:30 tot 18:30 voor de recreatievaart.

Dit besluit is genomen nadat er bezwaar was ingediend tegen de opheffing hiervan door een aantal organisaties, waaronder de wijkvereniging Oud Voorburg. De provincie heeft nader onderzoek uitgevoerd naar de verkeerssituatie rond de brug bij de sluis. De conclusie uit dit onderzoek is dat de problemen zich vooral voordeden tijdens de avondspits. Daarop heeft de provincie het voorstel gedaan om de avondspitssluiting te handhaven en te verlengen naar 18:30. Tevens is afgesproken dat vertegenwoordigers van de organisaties die bezwaar hebben aangetekend 1 keer per jaar met een vertegenwoordiger van de provincie bij elkaar komen om mogelijke knelpunten rond de bediening van de sluis te bespreken.

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wijkvereniging Oud Voorburg